Спеціальні потреби

В Нью-Йорку тривають пошуки вбивці імама та його помічника


Поліція Нью-Йорка поки не має підозрюваних у вбивстві імама Мулами Аконджі та його помічника, яке сталося напередодні. За даним правоохоронців, чоловіки були застрелені невідомим неподалік мечеті пострілами в голову. На вулицях нью-йоркського району Квінс зібрався стихійний натовп мусульман, які прийшли висловити своє обурення вбивством. Люди переконані, що напад скоєний на ґрунті ворожнечі до мусульман, і звинувачують політиків у підбурюванні до расового та релігійного протистояння в країні.

«Такі, як Трамп, Джуліані та інші, які змальовують іслам та мусульман як ворогів – це є наслідком ваших збочених уявлень», - каже представник ісламського центру в Північній Вірджинії Джохарі Абдул-Малік.

«Я глибоко засмучена визнати, що значною мірою, за цим злочином та за іншими випадками ненависті, що сталися проти Американських мусульман, стоїть анти-мусульманська риторика, яка щодня поширюється у наших медіа. Це також справа рук президентських кандидатів, які використовують анти-мусульманську риторику у своїх політичних цілях», - каже президент Ради директорів Громадської мережі мусульман Деббі Алмонтасер.

А поки поліція Нью-Йорка продовжує пошуки злочинця. Правоохоронці оприлюднили фотопортрет вбивці, на якому зображений чорноволосий чоловік з бородою та в окулярах.

XS
SM
MD
LG