Спеціальні потреби

Штайнмаєр незадоволений імплементацією Мінських домовленостей


Міністр Закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр зустрівся у неділю зі своїми французьким та польським колегами у німецькому місті Ваймар, де відзначається 25 річниця Ваймарського Трикутника – регіонального об’єднання, яке мало допомогти Польщі після розвалу Радянського Союзу у 1991 році. Цього року одним з головних на порядку денному зустрічей стало питання кризи в Україні.

«Ми звичайно продовжуватиме мирний процес, але я не стану приховувати, що ми не задоволені процесом імплементації Мінських домовленостей. Ми не можемо бути задоволені. Тому протягом останніх кількох днів ми зробили додаткові зусилля, для того щоб покращити безпеку по лінії зіткнення на сході України, а також здійснили кроки для відтягнення солдатів від лінії зіткнення по обидві сторони», - сказав міністр Штайнмаєр під час спільної конференції.

Під зустрічі піднімалось також і питання Сирії. Французький міністр Жан-Жак Айро сказав, що він здійснює тиск на членів Ради Безпеки ООН, в тому числі і на Росію, з тим, щоб Радбез засудив сирійський уряд після того, як надійшла інформацію про використання урядовими силами хімічної зброї.

На порядку денному зустрічі міністрів був також і Брекзіт. Польський Міністр Вітольд Войцеховський сказав, що цей референдум має навчити ЄС, що організація повинна зосередитись на допомозі населенню всіх членів. Він висловив надію, що винісши правильні уроки, Європейська спільнота стане сильнішою.

Показати коментарі (5)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG