Спеціальні потреби

Сирійська урядова армія захопила другий район в східному Алеппо


За словами сирійських військових, вони встановили повний контроль над районом Джабал Бадрі. Це вже другий житловий район в східній частині Алеппо, зайнятий урядовими військами за останні два дні.

Тим часом надходять повідомлення про те, що сотні жителів охопленого війною міста покинули райони, які перейшли під контроль уряду.

Британська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights, яка веде моніторинг громадянської війни в Сирії, повідомила, що щонайменше 400 біженців покинули район Масакан Ханано, після того як його зайняли урядові війська.

Сирія заявляє, що її армія за підтримки Росії після 13 днів запеклих боїв отримала «повний контроль» над Масакан Ханано, ключовим районом Алеппо, який утримувався повстанцями.

За оцінками правозахисної організації, в підконтрольних повстанцям східних районах Алеппо і раніше знаходиться близько 250 тисяч мирних жителів. Люди відчувають серйозний дефіцит продовольства і палива.

Західні аналітики попереджають про стратегічне значення Маскан Ханано, заявляючи, що його перехід під контроль уряду дасть можливість сирійській армії відрізати північні райони утримуваних повстанцями територій.

XS
SM
MD
LG