Спеціальні потреби

Президент Трамп опублікував відео, направлене проти CNN


В неділю Дональд Трамп розмістив в Твіттері пародійне відео, на якому він валить з ніг людини, у якого замість голови - логотип телекомпанії CNN, і завдає йому кілька ударів. Після цього на екрані з'являється напис FNN - Fraud News Network (FNN - Мережа брехливих новин).

Відео є відредагованою версією запису від 2007 року, коли Трамп з'явився на реслінг-шоу WrestleMania 23, організатором якого виступала компанія World Wrestling Entertainment (WWE), і «поклав» главу WWE Вінса Макмейхона. На відео, яке Трамп опублікував в Твіттері в неділю, голова Макмейхона замінена на логотип CNN. Після того, як Трамп «перемагає» супротивника, внизу екрану з'являється напис FNN - Fraud News Network, виконана шрифтом, що нагадує шрифт логотипу CNN.

Раніше Трамп призначив дружину Макмейхона - Лінду Макмейхон - головою Управління у справах малого бізнесу - відомства міністерського рівня. Вона брала активну участь в управлінні WWE протягом багатьох років.

Будучи кандидатом в президенти і пізніше, вже головнокомандувачем, Трамп неодноразово допускав зневажливі висловлювання на адресу ЗМІ, називаючи їх «ворогом американського народу». Крім того, він часто називав провідні новинні організації «збанкрутілими» або «фейковими новинами».

Радник Білого дому з питань внутрішньої безпеки Том Боссерт в інтервю каналу ABC відкинув припущення про те, що опубліковане президентом відео може бути сприйняте як фізична погроза на адресу журналістів. «Ніхто не повинен сприймати це як погрозу. Я сподіваюсь, ніхто не буде», - сказав Боссерт.

В заяві CNN йдеться: «Це сумний день, коли президент Сполучених Штатів заохочує насильство проти журналістів. Замість того, щоб готуватися до своєї закордонної подорожі, його першої зустрічі з президентом Путіним, протидіяти Північній Кореї та працювати над законопроектом про систему охорони здоровя, він вдається до юнацької поведінки, яка далеко не відповідає рівню його посади.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG