Спеціальні потреби

Актуально

З’явились перші дані екзит-полів з виборів президента Росії

Згідно з даними опитування громадян при виході з дільниць, Володимир Путін отримав 73,9% голосів. Про це повідомляє Всеросійський Центр вивчення громадської думки (ВЦИОМ). Друге місце у Павла Грудініна – 11,2%, Володимир Жириновський отримав 6,7%, Ксенія Собчак-2,5%, Григорій Явлінський - 1,6% , Борис Титов - 1,1%, Сергій Бабурін - 1,0%, Максим Сурайкін - 0,8%.

Явка, за даними ВЦИОМ, склала 63.7%.

За даними екзит-полу, проведеного ФОМ, за Путіна віддали голоси 76,3% виборців.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG