Спеціальні потреби

Історичні досягнення та політичні пристрасті - найяскравіші моменти "Золотого Глобусу" 2019. Відео


Історичні досягнення та політичні пристрасті - найяскравіші моменти "Золотого Глобусу" 2019. Відео
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00
1. Актриса Сандра О, що була співведучою премії Золотий Глобус увійшла до історії – вона стала першою жінкою азіатського походження,яка не лише провела церемонію, а ще й перемогла у номінації «краща драматична актриса у ТБ серіалі».

2. Актрисі Реджіні Кінг вдалося неможливе: зупинити оркестр, що намагався завершити її промову. "Звертаю вашу увагу на ініціативу проти сексуальнихдомагань “Time's Up x 2”. Ми робимо це, бо розуміємо, ми маємо рупор і говоримо за всіх. Я лише хочу сказати, що я буду використовувати свою платформу, і це не просте завдання, щоб у наступні два роки продюсувати проекти, в яких жінки складають 50%. Закликаю усіх керівників, не лише у цій індустрії але і будь-якій іншій до солідарності з нами – робіть те саме."

3. ​Крістіан Бейл подякував "нечистому" за перемогу у номінації "найкращий комедійний актор" у фільмі Вайс (Віце). "Дякую сатані, що надихнув мене на гру у цій ролі".

4. Гленн Клоус із фільму "Дружина" обійшла фаворитку Леді Гагу у номінації "найкраща драматична актриса". "Я сьогодні тут. У вересні буде моє 45-річчя як актриси. І я не можу собі уявити кращого життя."

5. Леді Гага отримала Глобус за найкращу трек “Shallow” до стрічки "Зірка Народилася". "Як жінка умузичній індустрії, важко зробити так щоб тебе сприймали всерйоз, як музикантаі авторапісень, і ці три неймовірних чоловіки- Ендрю Вайт, Ентоні Россомандо, Марк Ронсон - стоять зі мною, вони підняли мене, вони підтримали мене. Дякуютакож Бену Райсуза роботунад піснею разом з нами. Ми любимо вас. І Бредлі, я люблю тебе."

6. Найкращою драмою стала "Богемська Рапсодія", автобіографічна стрічка про гурт Квін і Фредді Меркьюрі, яку полюбила публіка і незлюбили критики.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG