Спеціальні потреби

Коронавірус: на борту лайнера Grand Princess перебуває 49 українців


На борту круїзного лайнера Grand Princess, де у 21 людини виявили коронавірус, перебуває 49 громадян України.

Посольство України у США підтвердило Голосу Америки, що з цих 49 осіб, 47 є членами екіпажу, а 2 - пасажири. Українські члени екіпажу залишатимуться на борту судна для проходження карантину. Щодо подальшого розміщення пасажирів, наразі Генеральне консульство України у Сан Франциско веде переговори з Державним департаментом США. Українську консульство тримає зв'язок зі всіма українськими громадянами на борту судна.

Загалом серед захворілих Grand Princess є двоє пасажирів і 19 членів екіпажу.

В понеділок лайнер Grand Princess вирушить у порт Оукленд, штат Каліфорнія, де почнеться висадження пасажирів. Про це компанія-судновласник повідомила у Твіттері.

«Відповідно до Офісу надзвичайних служб Губернатора Каліфорнії, після медичного обстеження пасажири, які проживають в Каліфорнії, будуть направлені у державну медичну установу в Каліфорнії для проходження тестування та будуть поміщені на карантин. Жителі інших місцевостей будуть направлені а аналогічні установи у своїх штатах. Екіпаж залишатиметься на карантині на борту лайнера», - йдеться у повідомленні компанії-судновласника.

Зараз лайнер Grand Princess перебуває на рейді біля берегів Каліфорнії. На борту судна перебуває 3500 осіб, громадяни 54 країн світу, серед них 1100 членів екіпажу та 2400 пасажирів.

XS
SM
MD
LG