Спеціальні потреби

Повного закриття країн недостатньо для подолання коронавірусу - ВООЗ


Країни не можуть зупинити поширення коронавірусу лише шляхом повної заборони пересування в громадах. Про це у неділю заявив Виконавчий директор ВООЗ Майк Раян. Потрібні додаткові заходи з охорони здоров’я населення, шоб уникнути повторного спалаху вірусу, каже Раян.

“На чому ми насправді повинні зосередитись - це на діагностиці хворих, їх ізоляції та ізоляції тих, хто мав з ними контакти”,- сказав Майк Раян під час інтервю на каналі BBC.

“Якщо ми зараз не будемо вживати серйозних кроків по забезпеченню здоров’я громади, коли всі ці обмеження на пересування будуть відмінені, небезпека зараження знову підвищиться”, - стверджує Раян.

Більшість європейських країн та США наразі ввели жорсткі обмеження на пересування на зразок кроків, до яких раніше вдалися Китай та інші країни Азії. Раян каже, паралельно з цими обмеженням треба проводити тестування кожного, у кого є підозра на зараження.

“Як тільки ми сповільнемо передачу вірусу, ми повинні атакувати сам вірус. Ми повинні почати цю боротьбу”, - сказав в ефірі BBC Раян.

У відповідь на питання, коли буде доступна вакцина проти коронавірусу у Великій Британії, Раян порадив бути реалістами: “Ми повинні переконатись, що вакцина є абсолютно безпеченою. Ми говоримо принаймні про рік”.

Дивіться також: Час-Тайм. Нью-Йорк – епіцентр пандемії у США

Час-Тайм. Нью-Йорк – епіцентр пандемії у США
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG