Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 19 квітня

Високі температури не вбивають коронавірус, - дослідили французькі науковці. То ж влітку поширення COVID-19 може не зменшитись.

  • Науковці Університету Aix-Marseille у Франції виявили, що вірус COVID-19 вижив при температурі 60 градусів за Цельсієм. При цій температурі дослідники зазвичай дезінфікують свої лабораторії, - повідомляє видання TheHill.
  • Сотні людей ринули на місцеві пляжі Флориди, як тільки їх відкрили після трьох тижнів карантину. Флорида вважається 8-мим штатом за кількістю хворих на коронавірус у США. Тут зафіксовано 24 753 людини з COVID-19. 726 людей померли від цього вірусу.
  • Вперше в своїй історії притулок для собак на Флориді повністю спорожнів. На думку працівників, через пандемію коронавірусу у людей зявилося більше часу, щоб піклуватися про домашніх тварин, то ж для всіх собак у притулку вдалось знайти господаря.

Китай має довести непричетність своєї лабораторії до спалаху коронавірусу - радник Білого дому

Радник з питань торгівлі Пітер Наварро сказав, що на його думку, «найпростіше пояснення», що саме з цієї лабораторії почалось розповсюдження вірусу, є «найбільш вірогідним». Лабораторія знаходиться лише в кількох милях від першого епіцентру коронавірусу, додав він. Наварро також розкритикував Китай за використання його впливу на ВООЗ для того, щоб приховати інформацію про вірус від світу.

Недружні країни активізували провокації проти американських військ в час пандемії

Численні провокації в повітрі, у морі та на землі мали місце впродовж останніх двох тижнів, коли американці обмежили пересування своїх військових, щоб уникнути поширення COVID-19. Йдеться про інциденти з боку Росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї. “Вони хочуть знати, чи американське військо втрачає пильність”, - розповіла виданню The Hill Сюзанна Блюм, колишня представниця Пентагону.

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG