Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 19 квітня

Високі температури не вбивають коронавірус, - дослідили французькі науковці. То ж влітку поширення COVID-19 може не зменшитись.

  • Науковці Університету Aix-Marseille у Франції виявили, що вірус COVID-19 вижив при температурі 60 градусів за Цельсієм. При цій температурі дослідники зазвичай дезінфікують свої лабораторії, - повідомляє видання TheHill.
  • Сотні людей ринули на місцеві пляжі Флориди, як тільки їх відкрили після трьох тижнів карантину. Флорида вважається 8-мим штатом за кількістю хворих на коронавірус у США. Тут зафіксовано 24 753 людини з COVID-19. 726 людей померли від цього вірусу.
  • Вперше в своїй історії притулок для собак на Флориді повністю спорожнів. На думку працівників, через пандемію коронавірусу у людей зявилося більше часу, щоб піклуватися про домашніх тварин, то ж для всіх собак у притулку вдалось знайти господаря.

Американська економіка відновиться за кілька місяців – міністр фінансів США

Міністр фінансів Стівен Мнучін у недільній програмі «Стан держави» заявив, що американська економіка оговтається від пандемії коронавірусу вже через кілька місяців. На запитання журналіста, коли економіка повернеться до «сильних показників», які вона мала до початку пандемії, Мнучін відповів: «Я думаю, на це піде кілька місяців, я однозначно не думаю, ще це будуть роки».

США та Канада продовжать прикордонні обмеження на 30 днів

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив в суботу, що США і Канада домовилися залишити спільний кордон закритим для несуттєвих поїздок ще на 30 днів, додавши, що, безсумнівно, пройде більше часу, перш ніж обмеження буде знято.

Трюдо підкреслив, що в умовах пандемії це забезпечить безпеку людей по обидва боки кордону.

Літня температура неефективна у боротьбі з COVID-19 - дослідження науковців

Дослідники Університету "Екс Марсель" у Франції на чолі з науковцями Ремі Шарел та Борисом Пасторіно дослідили, що вірус зміг вижити за температури 60 градусів тепла за Цельсієм. Цю температуру науковці зазвичай вживають для дезінфекції їхніх лабораторій.

Вбити вірус вдалося лише, тримаючи його впродовж 15-ти хвилин при температурі 92 градуси тепла за Цельсієм.

Більше половини американців занепокоєні передчасним відкриттям економіки – опитування

58% опитаних відповіли, що вони більше занепокоєні відкриттям економіки, ніж тим, як карантин впливає на економіку. Натомість 32% більше стривожені станом економіки і тим, як довго США зволікає з відкриттям бізнесів. Такими є результати опитування, проведеного NBC спільно з Wall Street Journal.

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG