Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 19 квітня

Високі температури не вбивають коронавірус, - дослідили французькі науковці. То ж влітку поширення COVID-19 може не зменшитись.

  • Науковці Університету Aix-Marseille у Франції виявили, що вірус COVID-19 вижив при температурі 60 градусів за Цельсієм. При цій температурі дослідники зазвичай дезінфікують свої лабораторії, - повідомляє видання TheHill.
  • Сотні людей ринули на місцеві пляжі Флориди, як тільки їх відкрили після трьох тижнів карантину. Флорида вважається 8-мим штатом за кількістю хворих на коронавірус у США. Тут зафіксовано 24 753 людини з COVID-19. 726 людей померли від цього вірусу.
  • Вперше в своїй історії притулок для собак на Флориді повністю спорожнів. На думку працівників, через пандемію коронавірусу у людей зявилося більше часу, щоб піклуватися про домашніх тварин, то ж для всіх собак у притулку вдалось знайти господаря.

Ось як працюватме додаток простежування контакту між людьми

Віце-президент Пенс та спікерка Пелосі посперечались про масштаби тестування на коронавірус у США

Віце-президент США Майк Пенс, який очолює оперативну групу Білого дому по боротьбі з коронавірусом, заявив що, на його думку, в країні є в наявності «достатня» кількість тест-систем, щоб «будь-який штат» міг би перейти до виконання першої фази рекомендацій уряду щодо поступового повернення країни до роботи і нормалізації повсякденного життя.

Однак Пелосі, лідерка контрольованої демократами Палати представників, розкритикувала роботу президента Трампа з подолання кризи з коронавірусом в США і повільність уряду в питаннях тестування.

Недружні країни активізували провокації проти американських військ в час пандемії

Численні провокації в повітрі, у морі та на землі мали місце впродовж останніх двох тижнів, коли американці обмежили пересування своїх військових, щоб уникнути поширення COVID-19. Йдеться про інциденти з боку Росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї. “Вони хочуть знати, чи американське військо втрачає пильність”, - розповіла виданню The Hill Сюзанна Блюм, колишня представниця Пентагону.

Китай має довести непричетність своєї лабораторії до спалаху коронавірусу - радник Білого дому

Радник з питань торгівлі Пітер Наварро сказав, що на його думку, «найпростіше пояснення», що саме з цієї лабораторії почалось розповсюдження вірусу, є «найбільш вірогідним». Лабораторія знаходиться лише в кількох милях від першого епіцентру коронавірусу, додав він. Наварро також розкритикував Китай за використання його впливу на ВООЗ для того, щоб приховати інформацію про вірус від світу.

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG