Спеціальні потреби

У США науковці вперше зафіксували повторне зараження COVID-19


25-річний житель міста Ріно в американському штаті Невада став першим жителем США, у якого підтвердилося повторне зараження коронавірусом. Про це йдеться у статті про звіт, підготовлений вченими з Невади, повідомляє видання Reuters.

У хворого, ім’я якого не розкривають, вперше діагностували коронавірусну інфекцію у квітні цього року, він перехворів із симптомами помірної тяжкості.

Пізніше, наприкінці травня, тест на коронавірус у цього чоловіка знову показав позитивний результат і хворобу він вже переживав значно важче.

Дослідження показало, що пацієнт перехворів різними генетичними типами коронавірусу.

"Це дослідження, швидше всього, є чітким прикладом повторного інфікування. ... Повторне зараження можливе, про що ми і раніше знали, тому що імунітет ніколи не буває на 100%", - заявив на запит агенції Рейтер Крістіан Андерсен, професор імунології та мікробіології із дослідницького Інституту Scripps Research, Каліфорнія.

Автори дослідження вважають, що повторне зараження COVID-19 зустрічається рідко. І необхідно провести більше досліджень на цю тему.

Захворювання жителя Невади стало першим підтвердженим випадком повторного зараження у США серед майже шести мільйонів випадків COVID-19 у країні. Цей звіт дослідників ще не аналізували незалежні експерти.

Дивіться також: Ураган «Лора», який пронісся штатом Луїзіана, забрав життя принаймні 6 людей.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG