Спеціальні потреби

Держсекретар Блінкен прибув з візитом в Італію


Держсекретар США Ентоні Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Італії, де у нього заплановані зустрічі з керівництвом країни, папою римським Франциском, а також лідерами і чиновниками «Великої двадцятки» міністерського рівня.

Після перебування у Франції і Німеччині Блінкен в неділю вилетів з Парижа в Рим, де він зустрінеться з міністром закордонних справ Італії, представниками агентств ООН з продовольчої безпеки і співробітниками посольства США. Він також зустрінеться з міністром закордонних справ Ізраїлю Яіром Лапідом.

Блінкен і міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо будуть співголовувати на засіданні Глобальної коаліції по боротьбі з ІДІЛ в Римі в понеділок, коли він також зустрінеться з прем'єр-міністром Маріо Драгі і президентом країни Серджо Маттарелла, щоб обговорити громадянську війну в Сирії і гуманітарні потреби в цій країні.

Держдепартамент заявив, що Сирія як і раніше викликає велику стурбованість, оскільки десятки тисяч жінок і дітей в гуманітарних таборах стикаються з проблемами безпеки, в той час як терористи «Ісламської держави» намагаються використовувати ці табори для вербування нового покоління бойовиків.

Крім того, в понеділок Блінкен відправиться до Ватикану для зустрічей з папою Франциском і архієпископом Полом Галлахером. Серед тем, які, як очікується, він буде обговорювати з офіційними особами Ватикану, - зміни клімату, торгівля людьми і полегшення боргового тягаря для бідних країн.

Його переговори з татом пройдуть перед запланованою на листопад зустріччю понтифіка з президентом США Джо Байденом, другим американським президентом-католиком.

На недавній конференції католицькі єпископи США проголосували за проект заяви про причастя, яке може засудити політиків-католиків, включаючи Байдена, які відстоюють право на аборти, але особисто виступають проти цієї практики.

Дивіться також: "Блінкен закликав Меркель зменшити ризики, які "Північний потік-2" несе Україні"

XS
SM
MD
LG