Спеціальні потреби

Кількість загиблих внаслідок обвалу багатоповерхівки у Флориді зросла до 9


Офіційні особи повідомляють, що кількість загиблих внаслідок обвалу багатоповерхового будинку в містечку Серфсайд біля Маямі зросла до 9 осіб, доля ще понад 150 людей залишається невідомою, повідомляє агентство Рейтер. Рятівники продовжують пошукові роботи в надії знайти уцілилих під уламками. Мерка Маямі-Дейд Даніелла Леввайн Кава заявила, що у пошукових роботах беруть участь вісім команд. Рятівники, деякі з яких прибули з Ізраїлю та Мексики, використовують собак, дронів та інфрачервоні сканери.

«Сотні рятівників готові заступити на ротаційній основі, оскільки нам потрібні свіжі сили. Нам вистачає персоналу, у нас працюють найкращі, ми маємо достатню кількість професіональних людей. Ми виконуємо своє завдання», - сказала мерка.

Офіційні особи повідомляють, що пожежу, яка сталася під уламками, вдалося загасити.

Родини постраждалих надали зразки ДНК для того, щоб ідентифікувати тіла. Імена чотирьох загиблих вже оприлюднила поліція.

На паркані біля обваленого будинку розвішані фотографії зниклих, поряд квіти та записки. У суботу родини постраждалих запалювали свічки та проводили молитву біля втсановленої за кілька сотень метрів від обвалу загорожі.

Деякі мешканці сусіднього будинку залишаються всередині, хоча була оголошена добровільна евакуація. Інспекція не показала ніяких видимих структурних проблем з цим будинком.

Офіційні особи повідомили, що округ у наступні 30 днів проведе аудит всіх будинків, яким понад 40 років. Влада оприлюднила документи, в тому числі звіт інженерів 2018 року, в якому вказуються на серйозні структурні ушкодження бід басейном та ушкодження цементу в паркувальному гаражі 12-типоверхового будинку, який обвалився.

В матеріалі використані джерела Рейтер.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG