Спеціальні потреби

США привітали рішення не проводити у Білорусі чемпіонат світу з хокею


Фото: Олександр Лукашенко під час гри в хокей, 4 квітня 2020 року

У США привітали рішення Міжнародної федерації хокею з шайбою (IIHF) перенести чемпіонат світу з Білорусі. Про це йдеться у заяві речниці Державного департаменту США Морган Ортагус. Вона закликала Лукашенка припинити тиск на спортсменів.

«Ми вітаємо рішення @IIHFHockey перенести з Білорусі Світовий чемпіонат з хокею 2021, - написала Ортагус у Twitter. - Ми з нетерпінням очікуємо на день, коли умови для проведення міжнародних змагань знову будуть належними. Мі закликаємо Лукашенка припинити кампанію тиску на спротсменів і брутальні утиски».

Литві різко засудили можливість проведення чемпіонату разом із Білоруссю. Парламент країни прийняв відповідну резолюцію 18 січня.

Раніше традиційні спонсори чемпіонату компанії Skoda та Liqui Moly заявили, що скасують своє спонсорство, якщо чемпіонат відбудеться в Мінську.

В IIHF так пояснили своє рішення: «Хоча Рада переконана, що чемпіонат світу не може використовуватись для політичного просування будь-якої зі сторін, вона визнає, що проведення цієї події в Мінську не буде доречним, коли там потрібно вирішити більші питання стосовно безпеки команд, глядачів та посадовців».

Влада Білорусі назвала рішення про перенесення чемпіонату необґрунтованим. Чемпіонат світу мав пройти в Мінську та Ризі з 21 травня по 6 червня. Тепер місце проведення мають визначити.

Дивіться також: Стадіони, виставкові центри і парки розваг стають центрами вакцинації у Каліфорнії. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG