Спеціальні потреби

Мінфін США виявив, що криптовалютна компанія BitGo обслуговувала клієнтів з Криму. Вона сплатить майже $100 тисяч


Міністерство фінансів США

Міністерство фінансів США уклало мирову угоду з криптовалютною компанією BitGo, через «очевидні порушення нею декількох програм санкцій, пов‘язаних із проведенням угод в цифровій валюті», повідомило відомство.

В рамках домовленості компанія відшкодує 98 830 доларів Міністерству для врегулювання цивільної відповідальності, яка може настати через «очевидні порушення компанією» декількох програм американських санкцій.

BitGo не заблокувала доступ до послуг клієнтам, розташованим в Криму, на Кубі, в Ірані, Судані та Сирії, хоча могла відслідкувати розташування клієнтів через ІР-адресу. В результаті користувачі, розташовані в Криму та на інших підсанкційних територіях, могли створювати «цифрові гаманці» на платформі BitGo, проводити операції з цифровою валютою, йдеться в повідомленні відомства.

Міністерство зауважило, що компанія співпрацювала із владою США після виявлення «очевидних порушень», вжила відповідних заходів із блокування користувачів з територій, що підпадають під санкції США, а також призначила відповідального за дотримання режиму санкцій в компанії.

Дивіться також: Велика Британія затвердила до використання вакцину, розроблену вченими Оксфордського університету та компанією AstraZeneca. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG