Спеціальні потреби

Найвідоміший хмарочос Нью-Йорка, Емпайр Стейт Білдінґ, повністю працює на енергії вітру


Емпайр Стейт Білдінґ, визначна історична споруда, що з 1930 року прикрашає центральний район Нью-Йорка Мангеттен, та низка інших будівель міста, якими володіє траст Empire State Realty, працюватимуть на енергії виробленій виключно з відновлюваних джерел.

Траст Empire State Realty уклав контракт на три роки з компанією Green Mountain Energy з метою обслуговування своїх будівель за рахунок енергії вітру.

Завдяки цій угоді, траст стане найбільшим споживачем енергії вітру в галузі нерухомості США, повідомляють ЗМІ. Для Емпайр Стейт Білдінґ траст вже більше десяти років закуповує енергію з відновлюваних джерел, але теперішня угода значно розширить ці закупівлі.

«Ми продовжуємо просувати інструменти, які зменшують вплив на навколишнє середовище, - заявила Дейна Робіна Шнейдер, директор з питань енергетики Empire State Management Trust. - Наші орендарі тепер працюють в офісах, нейтральних з точки зору вуглецевих викидів і інвестиційна спільнота може оцінити нашу провідну роль».

Мерія міста Нью-Йорк дотримується політики із зниження вуглецевих викидів. Також, після обрання на посаду, президент США Джо Байден наголосив на пріоритетності переходу на чисту енергію та подолання зміни клімату.

Дивіться також: Компанія BOSTON DYNAMICS додала своєму роботу-собаці руку. Відео

Компанія BOSTON DYNAMICS додала своєму роботу-собаці руку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG