Спеціальні потреби

Актуально

Транспортно-десантний корабель США USNS Yuma прямує до Чорного моря

Американський транспортно-десантний корабель Yuma почав транзит у північному напряму до Чорного моря, повідомив Шостий флот США.

Корабель буде взаємодіяти із союзниками США по НАТО та партнерами, йдеться в соцмедійному дописі флоту.

Наразі в Чорному морі перебуває американський ракетний есмінець USS Ross. Корабель бере участь в організованих США та Україною навчаннях «Сі Бриз» в Чорному морі.

«Участь корабля ВМС США в «Сі Бриз» є суттєвою демонстрацією підтримку України в Чорному морі. «Сі Бриз» покращує взаємодію більше 30 країн учасниць у зміцненні безпеки на морі в регіоні», - заявило представництво США в НАТО.

Дивіться також: Час-Тайм. Економіка США та вихід з пандемії - найважливіше

Час-Тайм. Економіка США та вихід з пандемії - найважливіше
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG