Спеціальні потреби

COVID-19. У США кількість заражень перевищила 20 млн. Новий штам коронавірусу виявили вже в 33 країнах.


Кількість заражень COVID-19 у США перевищила 20 мільйонів. Такі дані в останній день 2020 року оприлюднив університет Джонса Гопкінса. Кількість зареєстрованих випадків заражень в країні подвоїлась менше ніж за два місяці. 9 листопада у США було зареєстровано 10 мільйонів заражень.

В трьох американських штатах виявлено випадки заражень новим більш інфекційним видом коронавірусу, який було вперше виявлено в Британії 8 грудня.

У світі зареєстровано більше 84 мільйонів випадків заражень з часу початку пандемії. Другою після США за кількістю зареєстрованих заражень є Індія з 10 мільйонами випадків, на третьому місці Бразилія з майже 8 мільйонами випадків заражень на COVID-19.

Новий штам коронавірусу виявлено в 33 країнах. В п‘ятницю Туреччина закрила авіарейси з Британії, після того, як, за заявами турецької влади, було виявлено 15 випадків інфікування подорожуючих із Британії.

Новий штам є на 56% заразнішим, ніж оригніальний різновид цього вірусу, стверджує дослідження британських вчених. Дослідження провели в Центрі математичного моделювання інфекційних захворювань при Лондонській школі гігієни і тропічної медицини. Раніше уряд Британії припускав, що новий штам може бути заразнішим на 70%.

При цьому, вчені не знайшли доказів, що нова мутація вірусу є більш смертоносною. Однак на думку дослідників, для стримування поширення вірусу в Британії та інших країнах, необхідно ввести жорсткіші карантинні заходи, а також активізувати вакцинацію.

Дивіться також: Українські медики у США - про те, чого чекати від 2021 року. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG