Спеціальні потреби

Британія, Німеччина, Канада послаблюють коронавірусні обмеження


Фото: 23 червня представники туристичної індустрії та авіаперевезень провели акцію протесту в Лондоні

Низка країн, включаючи Велику Британію, Німеччину та Канаду оголосили про поступове послаблення коронавірусних обмежень.

Британія скасує протиепідемічні обмеження до кінця липня. Такі плани озвучив прем‘єр-міністр країни Борис Джонсон під час прес-конференції в понеділок. А от обмеження на подорожі поки залишаються в силі, наголосив посадовець. Він пообіцяв співпрацювати з авіакомпаніями над поступовим зняттям карантинних вимог для подорожувальників.

Джонсон вказав на успіхи кампанії вакцинації від коронавірусу як підставу для послаблення обмежень - в країні приблизно 85% дорослого населення отримали щонайменше одну дозу щеплення. Він визнав, що в країні швидко поширюється «дельта»-штам коронавірусу, але відзначив, що попри зростання кількості заражень, кількість госпіталізованих а також померлих від захворювання нижче ніж в попередні періоди.

Прем‘єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив в понеділок про перші кроки до послаблення карантинних обмежень для подорожувальників. Зокрема, тепер громадяни та постійні мешканці Канади, які пройшли повну вакцинацію, не повинні будуть проходити 14-денний карантин після повернення до країни. Також скасовується 3-денний карантин в схвалених урядом приміщеннях для повністю вакцинованих осів, які прибувають до Канади літаками.

Німеччина також серед країн, які заявили про послаблення вимоги карантинних обмежень для вакцинованих осіб. Тут, зокрема, скорочується строк обов‘язкового карантину для тих, хто прибуває з Великої Британії, Португалії, Росії, Індії, Непалу та низки інших країн.

В статті використано інформацію Reuter, AP, AFP.

Дивіться також: Байден заявив, що Америка впритул наблизилася до перемоги над коронавірусом і назвав вакцинацію найбільшим проявом патріотизму. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG