Спеціальні потреби

Суд в Нью-Йорку не буде розглядати звинувачення прокурора штату проти Манафорта


Пол Манафорт в суді в 2019 році

Нью-йоркський апеляційний суд не дозволив прокурору штату поновити розгляд в суді розгляд справи проти Пола Манафорта, колишнього очільника передвиборчого штабу Дональда Трампа.

Апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції, який в 2019 році заборонив розгляд справи, зауваживши, що ці звинувачення вже були предметом судового рішення федерального рівня, щодо якого Манафорт отримав помилування від тогочасного президента США Дональда Трампа.

Після розгляду справи федерального рівня в 2019 році Манафорта засудили до 47 місяців ув‘язнення у справі про податкове та фінансове шахрайство, включаючи спроби приховати від уряду свою лобістську діяльність.

В грудні Манафорт отримав помилування від Дональда Трампа.

В Нью-Йорку Манафорта звинувачували у підробці документів в 2015 та 2017 роках з метою незаконно отримати мільйони доларів іпотечного кредиту через шахрайство в сфері нерухомості, йдеться в документах суду, пише NBC News.

Адвокат Манафорта наполягав, що звинувачення, висунуті прокурором штату Нью-Йорк, за своєю суттю є тими самими, які висувались і на федеральному рівні. Сторона обвинувачення заявляла, що йдеться про інші аспекти порушень.

Дивіться також: Дизельна промисловість переживає революцію у США. Відео

Дизельна промисловість переживає революцію у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG