Спеціальні потреби

Нові штами коронавірусу можуть зашкодити економічному зростанню у світі - Мінфін США


Фото: Міністр фінансів США Дженнет Єллен під час прес-конференції на засіданні міністрів «Великої 20-ки» Венеція, Італія

У Міністерстві фінансів США занепокоєні, що виникнення нових штамів коронавірусу а також поширення Дельта-штаму може зашкодити економічному відновленню у світі.

«Нас дуже непокоїть Дельта-штам та інші штами, які можуть виникнути і загрожувати відновленню», - заявила міністр фінансів США Дженнет Єллен під час прес-конференції після засідання міністрів фінансів «Великої 20-ки» в неділю в Італії.

«Ми є пов‘язаною світовою економічною системою - що відбувається в одній частині світу впливає на інші», - додала вона. Єллен наголосила на важливості світової програми вакцинації від COVID-19.

Серед успіхів засідання, Єллен назвала рішення міністрів країн «Великої 20-ки» підтримати запровадження мінімального рівня податку на прибутки корпорацій у світі.

Вона, однак, відзначила, що нова ініціатива буде готова до ратифікації парламентами країн не раніше весни 2022 року.

Перший етап міжнародної домовленості в цій сфері включатиме часткове перенесення оподаткування корпорацій в сфері високих технологій з тих юрисдикцій, де розміщено їхні центральні офіси, до тих, де такі корпорації проводять основний продаж і вимагатиме проведення міжнародних переговорів, заявила посадовиця.

«1 етап відбуватиметься дещо повільніше, - зауважила Єллен. - Ми співпрацюватимемо з Конгресом. Він може бути готовий до весни 2022 року і ми намагатимемося на той час визначити, що необхідно для його втілення».

В статті використано матеріали AP, AFP, Reuters.

Дивіться також: Прибирання будинків: як працює цей бізнес у США - на прикладі компанії, власницею якої є українка. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG