Спеціальні потреби

В Міжнародний день миру США закликали Росію припинити окупацію Криму та агресію на Донбасі


21 вересня ООН відзначає Міжнародний день миру. У цей день Посольство США в Україні видало заяву із закликом до Росії припинити окупацію Криму, відступити з Донбасу та припинити агресію проти України.

«Поки Росія не припинить конфлікт, який вона спричинила і підтримує на Донбасі, і повністю не вийде з Донбасу та Криму, українці не зможуть насолоджуватись миром, на який вони заслуговують», - заявила очільниця Посольства Крістін Квін.

«Росія має звільнити всіх українців, яких вона несправедливо ув‘язнила у відплату за мирний спротив», - додала дипломат.

21 вересня у День миру, секретар ООН Антоніу Гутерріш виступив з промовою на тлі Японського дзвону миру. Він наголосив на негативному факторі пандемії коронавірусу цього року. «Поза зонами воєн, пандемія виявляє і наживається на нерівності різного виду, налаштовуючи громади та країни одна проти одної», - заявив він.

Гутерріш закликав світ припинити вогонь щонайменше на добу. «Потрібно, щоб рушниці замовкли, а ми зосередились на спільному ворогові - вірусу», -додав він.

Дивіться також: В ексклюзивному коментарі Лінас Лінкявічус: Росія зайняла «неконструктивну позицію» щодо Білорусі. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG