Спеціальні потреби

Представниця президента США: "Ми одностайно засуджуємо незаконну анексію Криму"


Сполучені Штати Америки підтримують Кримську платформу. Про це заявила у Києві представниця президента США, міністр енергетики Дженніфер М. Гренголм.

Виступаючи на установчому саміті Кримської платформи, Дженніфер Гренголм наголосила: "Ми разом з Україною, разом з усіма вами. Ми одностайно засуджуємо незаконну анексію Криму".

Від імені президента Байдена Гренголм заявила про “підтримку України та її зусиль з просування реформ, втілення євроатлантичних прагнень і створення кращого майбутнього для всіх українців, включаючи боротьбу з корупцією і боротьбу проти російської агресії”.

В 30-ту річницю незалежності, Сполучені Штати пишаються своєю підтримкою України впродовж трьох десятиліть і наше партнерство зміцниться ще більше цього тижня, коли наші президенти зустрінуться у Вашингтоні
Дженніфер Ґренголм

“В 30-ту річницю незалежності, Сполучені Штати пишаються своєю підтримкою України впродовж трьох десятиліть і наше партнерство зміцниться ще більше цього тижня, коли наші президенти зустрінуться у Вашингтоні”, - додала посадовиця.

Гренголм відзначила, що безпекова допомога для Українських Збройних сил від США включає надання оборонної зброї, “якої потребує Україна для захисту від російської агресії». США також докладають дипломатичних зусиль, щоб розв‘язати ситуацію на сході України.

"Ми збережемо санкції щодо Росії, допоки вона не припинить окупацію Криму та агресію на сході України", - пообіцяла Дженніфер Гренголм.

"Вважаємо, що Кримська платформа донесе до всіх ту думку, що Крим - це Україна і завжди буде Україною, і що Росія має бути притягнута до відповідальності за її агресію", - наголосила голова президентської делегації США на саміті Кримської платформи.

Дивіться також: Меркель у Києві: приступаємо до переговорів про можливості продовжити контракт в 2024 році. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG