Спеціальні потреби

Трамп готовий вжити заходів для економічної допомоги американцям, якщо Конгресу не вдасться домовитись


Президент США Дональд Трамп заявив, що він готовий прийняти рішення на виконавчому рівні, щоб забезпечити безперервність допомоги американцям, у випадку, якщо в Конгресі триватиме протистояння з цього питання.

З також заявою Трамп виступив у п‘ятницю, після того, як зустріч між Демократами та Республіканцями в Конгресі, що тривала 90 хвилин, завершилась без домовленості.

«Якщо демократи продовжать тримати в заручниках цю надзвичайно важливу допомогу, я використаю свої президентські повноваження, щоб надати необхідну американцям допомогу», - заявив Трамп.

Серед заходів можливої допомоги Трамп відзначив продовження виплат з безробіття до кінця року, введення захисту від виселення через несплату оренди, надати пільги із виплати кредитів на навчання. Він також наголосив на своїй готовності відкласти для компаній сплату податку на фонд заробітної плати.

Незважаючи на різке протистояння між демократами та республіканцями, конгресменам вдавалось досягати компромісу і затвердити чотири пакети допомоги американцям у зв’язку з пандемією раніше цього року.

Після зустрічі з представниками Демократичної партії в Конгресі в п‘ятницю міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив про нестачу домовленості і рекомендував президентові вжити дій на рівні виконавчої влади вже цими вихідними.

Серед питань, які викликають суперечності в Конгресі - обсяг допомоги. Демократи пропонують новий пакет у 3,5 трильйона доларів, в той час як республіканці вважають обґрунтованим обсяг пакету допомоги в один трильйон доларів.

Дивіться також: Курсові гойдалки в Україні: вплив світових фінансових ринків – експерти. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG