Спеціальні потреби

В Сенаті США не змогли домовитись щодо масштабних стимулів для економіки країни


Лідер більшості в Сенаті США Мітч Макконнелл

Законопроект, який надав би 2 трильйони додаткових ресурсів для відновлення американської економіки на тлі епідемії коронавірусу, не набрав достатньо голосів під час розгляду в неділю.

Пакет допомоги, запропонований республіканцями, викликав критику сенаторів від Демократичної партії.

Демократи виступили проти представленої редакції законопроекту, вказавши, що їх вимоги зі збільшення підтримки для тих, хто опинився без роботи в час епідемії, не було враховано а також, що республіканці, складаючи законопроект, зосередились на підтримці корпорацій, більше ніж пересічних американців.

Лідер демократів у Сенаті Чак Шумер поскаржився, що представлена редакція законопроекту «включала значні кошти на підтримку корпорацій без захисту працівників і практично без нагляду».

Більшість в Сенаті контролюють Республіканці, однак четверо сенаторів- республіканців перебувають на самоізоляції після того, як у осіб з якими вони контактували, виявили коронавірус COVID-19, а інший сенатор-республіканець Ренд Пол оголосив, що у нього виявили коронавірус.

Для прийняття цього законопроекту потрібно 60 голосів. В Сенаті ж 53 голоси мають республіканці, а 47 - демократи. Через те, що п‘ятеро сенаторів-республіканців перебувають в ізоляції, тепер голоси в Сенаті розподілено 48 до 47. Законодавці висували ініціативу дозволити дистанційне голосування, але лідер республіканців Мітч Макконнелл не підтримав цю ідею.

Очікється, що наступне голосування з законопроекту про підтримку економіки буде проведено в другій половині дня в понеділок.

Дивіться також: Час-Тайм. Нью-Йорк – епіцентр пандемії у США

Час-Тайм. Нью-Йорк – епіцентр пандемії у США
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG