Спеціальні потреби

80 масштабних лісових пожеж вирують на Заході США


Фото: тушіння пожежі в Орегоні, 11 липня 2021 року

В 13 штатах Америки зареєстровані великі лісові пожежі, що охопили територію у більш ніж 400 000 гектарів, повідомили в Національному міжвідомчому пожежному центрі США. Найбільшу кількість пожеж зафіксовано в штатах Монтана, Айдахо, Каліфорнія, Орегон та Вашингтон, де тримається спектона та посушлива погода.

«Погода проти нас. Буде спекотно, сухо, повітряні маси будуть нестабільними, що дозволяє теплу швидше підніматись і приносить більше повітря. Все це погано для пожежників і добре для вогню», - заявив Джон Фленніган, оперативний керуючий, під час брифінгу для преси в неділю.

Сотні людей мали полишити свої домівки в рамках евакуації, оголошеної через пожежі, деякі місцеві події та перельоти було скасовано.

В гасінні пожеж задіяно майже 20 000 вогнеборців, повідомили у Національному міжвідомчому пожежному центрі США. «Коли йдеться про захист осель та громад від лісових пожеж, пожежники не можуть робити це самі», - наглосили у центрі.

Президент США Джо Байден закликав об‘єднати зусилля із подолання пожеж. Він наголосив, що пожежі не залежать від політичних партій і не є справою якогось окремого штату.

«Тому ми працюємо з лідерами в штатах та місцях, щоб інвестувати у підготовку та запобігання лісовим пожежам», - додав він.

Дивіться також: Рекордні зливи призвели до затоплень, руйнувань та людських жертв у Німеччині, Нідерландах, Бельгії та Швейцарії. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG