Спеціальні потреби

Актуально

Лікувальні властивості ремдесивіру проти COVD-19 «незначні або відсутні» - дослідження ВООЗ

Фото: лабораторія Gliead, виробника та розробника препарату Ремдесивір

Ремдесивір «як видається, не виявив жодного, або виявив незначний вплив на госпіталізованих пацієнтів з COVID-19, в плані смертності, часу початку вентиляції легень та тривалості госпіталізації», йдеться у висновках масштабного дослідження Всесвітньої організації охорони здоров‘я, опублікованих в четвер. Дослідники передали свій доробок для рецензування та публікації в науковому журналі.

Дослідження також вивчало вплив інших препаратів і охоплювало 11 000 пацієнтів, більше 400 лікарень у 30 країнах. 2750 пацієнтів отримували ремдесивір.

Ремдесивір входив до переліку ліків, які приймав президент США Дональд Трамп, під час лікування від коронавірусу.

Компанія-виробник ремдесивіру Gilead критично висловилась про дослідження, заявивши в коментарі для преси, що його результати «не відповідають більш чітким свідченням декількох рандомізованих, контрольованих досліджень, опублікованих в наукових журналах, які підтверджують клінічні переваги Велкурі (ремдесивіру)».

Дивіться також: Через пандемію багато безробітних у США хвилюються, що можуть втратити житло. Відео

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG