Спеціальні потреби

Вже цього місяця ЄС може запровадити санкції через ситуацію в Білорусі - Reuters


Жінки протестують в Білорусі проти поліцейського свавілля

Європейський Союз вже до кінця серпня може запровадити санкції через придушення протестів в Білорусі, викликаних порушеннями під час виборів. Про це повідомляє Reuters з посиланням на інформацію від європейських посадовців.

Німеччина, Литва, Латвія та Швеція вже зробили заяви щодо необхідності запровадження санкцій. Австрія також підтримує такі дії, пише видання.

Міністри закордонних справ країн ЄС проведуть надзвичайну нараду в п‘ятницю, щоб узгодити дії щодо Білорусі. Під час зустрічі йтиметься про розширення санкцій, повідомила міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде.

«Я абсолютно переконана, що ми маємо розглянути розширення цільових санкцій проти тих, хто несе відповідальність за насильство проти протестувальників, за шахрайство на виборах - відповідальних за виборчий процес, який виявився невільним і несправедливим», - заявила Лінде Шведському радіо у середу.

ЄС потребує рішення всіх 27 країн, щоб запровадити санкції.

Після оголошення результатів президентських виборів, в білоруських містах відбувались протести. За офіційними даними Міністерства внутрішніх справ країни, такі протести відбулися в 33 містах, було затримано близько 6 тисяч осіб.

Дивіться також: Білоруси повинні отримати ті свободи, які вони вимагають, - держсекретар Помпео. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG