Спеціальні потреби

США ввели нові санкції проти ОМОНу Мінська, КДБ Альфа та виборчої комісії Білорусі


Міністр фінансів США Стівен Мнучін

Міністерство фінансів США запровадило нові санкції проти однієї особи та чотирьох установ за їхню роль у порушеннях на виборах президента Білорусі 9 серпня а також у придушенні мирних протестів. Про це йдеться на сайті установи.

Санкції було введено проти Центральної виборчої комісії Білорусі, Мінського ОМОНу, Директорату внутрішніх справ мінського ГУВД та КДБ Альфа за порушення на виборах та «насильницьке придушення протестів після виборів». Санкції також введено проти заступника міністра внутрішніх справ Білорусі Казакевича «відповідального за дії кримінальної поліції у втіленні політики Лукашенка з насильницького придушення протестів за демократію в Білорусі».

На додаток до цього, Державний департамент США запровадив візові обмеження проти 39 осіб «за нанесення шкоди демократії в Білорусі». На тепер, згідно з даними Держдепу, візові обмеження США через порушення в Білорусі поширюються на 63 осіб.

«Народ Білорусі прагне мирно застосовувати свої основоположні демократичні права, а держава неодноразово відповідала на це жорстокими репресіями, - заявив міністр фінансів США Стівен Мнучін. - Ці кроки разом з попередніми заходами Сполучених Штатів та наших міжнародних партнерів, продовжують притягувати до відповідальності осіб та організації, що проводять ці неприйнятні дії».

Загалом, під санкціями Міністерства фінансів США перебувають 25 осіб з Білорусі та 13 установ, «за їхню участь в шахрайстві на виборах та порушеннях прав людини, здійснених у зв‘язку із шахрайськими виборами в Білорусі у серпні», повідомили в Держдепі.

Дивіться також: Сенат США проголосував за закон про підтримку демократії, прав людини і суверенітету Білорусі. Відео

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG