Спеціальні потреби

США відзначили стриманість України у відповідь на нову «обурливу» риторику Росії


Росія в ОБСЄ просуває неправдиву риторику про те, що, буцімто, «гарячі голови» в Києві прагнуть більш широкої військової конфронтації на Донбасі. Про це заявили в місії США в ОБСЄ. В місії також нагадали, що перед нагромадженням російських сил на кордоні з Україною, що відбувалось протягом минулих місяців, Росія заявляла про те, що це, буцімто, Київ вдавався до військової ескалації, «натомість, було достатньо доказів одностороннього нагромадження з боку Росії».

«США відзначають стриманість України перед лицем непровокованої агресії, що триває роками та нещодавньої обруливої риторики, яка є глибоко неправдивою», - зауважила тимчасово повірена у справах США в ОБСЄ Кортні Остріан.

В конфлікті, який підбурює Росія на сході України було вбито 13000 людей, це десятк тисяч зазнали поранень, більше мільйона мусили полишити домівки, зауважила посадовиця. «Видається, Росія вважає, що смерті та руйнування, яких вони холоднокровно завдає цивільному населенню на сході України є прийнятною побічною шкодою в її зусиллях з дестабілізації суверенного сусіда та шкоди Євроатлантичній інтеграції України», додала вона.

В своїй заяві Остріан також висловила занепокоєння через порушення прав людини російською владою в Криму, зокрема включаючи справу Рефата Чубарова а також повідомлення про побиття та інші зловживання щодо журналіста Владислава Єсипенка.

Дивіться також: Мінфін США просить правоохоронні органи розпочати розслідування щодо умов розкриття податкових звітів деяких найбагатших американців. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG