Спеціальні потреби

США збільшили мито на європейські вина, коньяк, в рамках тривалої торговельної суперечки


З 12 січня Сполучені Штати вводять додаткове мито у 25% на деякі європейські товари, включаючи вино та коньяк а також запчастини для літаків. Про це Служба торговельного представника США оголосила в середу.

Нове мито стало частиною суперечки стосовно субсидій літакобудівним компаніям Boeing та Airbus, що почалась маже двадцять років тому. В листопаді 2020 року Світова організація торгівлі в рамках суперечки дозволила ЄС запровадити мито на $4 мільярди імпорту американських товарів. За рік до того США запровадили додаткові мита на 7,5 мільярда доларів імпорту з Європи.

Торговельний представник США в середу заявив, що обсяг мита введений ЄС базується на застарілих даних, що не враховують вплив пандемії на торгівлю, а обсяг європейського імпорту проти якого США застосовують підвищені тарифи залишається 7,5 мільярда доларів, навіть після врахування нових даних.

Європейська Комісія висловила жаль з приводу рішення США а також оголосила про плани продовжити перемовини з новообраним президентом США Джо Байденом.

Дивіться також: Новорічна ніч в різних країнах. Відео

Новорічна ніч в різних країнах. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG