Спеціальні потреби

Екіпажі "Айлендів" прибули з України на тренування до США - Посольство


Екіпажі патрульних катерів класу «Айленд» прибули для проведення 10-тижневого курсу підготовки до м.Балтимор, штат Меріленд, США. Про це у соцмережах повідомило Посольство України у США.

Цього року Україна отримає ще три катери цього класу в рамках програми оборонної допомоги США. Тренування відбуватимуться на катерах, які проходять планову підготовку та технічне обслуговування до передачі ВМС ЗС України, повідомили в посольстві.

Перші два переданих Сполученими Штатами патрульні катери класу "Айленд" увійшли до бойового складу ВМС ЗС України в листопаді 2019 року. Судна під новими назвами "Старобільськ" та "Слов’янськ" вже виконують завдання в Чорному морі.

Патрульні катери класу "Айленд" залучатимуться до ведення спостереження за морською обстановкою, захисту цивільного судноплавства та оборони портів і морських комунікацій, згідно з планами ВМС України. Судна також використовуватимуть з метою патрулювання, посилення охорони морських ділянок державного кордону та захисту конвоїв під час перевезення вантажів у морі, повідомляли раніше в українському оборонному відомстві.

Дивіться також: Каліфорнія на межі кризи через ситуацію з коронавірусом. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG