Спеціальні потреби

В Україні закликають святкувати Великдень онлайн, а в Греції пропонують віртуальну «битву яєць»


Християни східного обряду готуються до Великодня. Цьогоріч святкування відбудеться за меншої кількості протиепідемічних обмежень, ніж минулого року. Все ж, в Україні уряд закликає літніх людей святкувати вдома, а решту - вжити заходів для запобігання хворобі.

«Ми вирішили не робити додаткових обмежень, - написав Степанов у Facebook. - Але я хочу закликати всіх громадян проявити свідомість та самостійно вжити всіх заходів, щоб запобігти поширенню хвороби. Людям старшого віку бажано залишитися вдома – дивитися богослужіння онлайн і дочекатися, коли син, донька чи онуки принесуть вже освячену пасочку з церкви. Щоб розговітися й віддати данину традиціям – не обов’язково збиратися великими компаніями. Посидьте за столом із найдорожчими, а далекі поїздки до рідних та друзів відкладіть на більш безпечні часи».

Для того, щоб максимально насолодитись святом у часи пандемії, зокрема традиційною «битвою яєць», грецькі винахідники розробили програму для мобільного телефона.

«Ви ще можете приєднатись до змагання яєць цього Великодня навіть дистанційно», - йдеться в описі до програми Tsougkra-To. Розробники вказують, що завдяки програмі можна кинути виклик у «битві яєць» будь-кому.

А Українськи інститут до свят поділився історичним рецептом паски.

Дивіться також: У Вашингтоні пройшла акція протесту проти Північного Потоку-2. Відео

У Вашингтоні пройшла акція протесту проти Північного Потоку-2. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG