Спеціальні потреби

Актуально

Штати, які поспіхом відкривають економіку, можуть знову закритись за три тижні - дослідник

Науковець, який розробив модель розповсюдження коронавірусу, на яку покладаються Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC), попереджає, що штатам, можливо, доведеться знову закритися, якщо після послаблення карантинного режиму кількість захворювань почне рости. Дослідник CDC Юянг Джу сказав репортерам CNN, що штатам не варто поспішати з відкриттям, тому що «щойно стане зрозуміло, що сталося, буде запізно скасувати це рішення».

«Збільшення кількості захворювань ми побачимо лише за два-три тижні, тому що на передачу вірусу та появу симптомів іде час», - сказав експерт, додавши що є певний проміжок часу між погіршення симптомів, тестуванням та отриманням результатів. І цей проміжок часу ще більший, щоб зафіксувати кількість смертельних випадків, в середньому це три тижні від моменту зараження.

Джу навів приклад японського острова Хоккайдо, який через повторний спалах заражень був вимушений знову ввести режим жорсткого карантину через три тижні після відкриття.

Дослідник каже, що штати приймаючи рішення про відкриття, повинні керуватися так званим Р-показником – показником реплікації вірусу, який вказує яку кількість людей людина з коронавірусом може заразити. Цей Р- показник не повинен перевищувати 1, каже дослідник. Р-показник менше одиниці означає, що кількість заражень буде зменшуватись.

Згідно з даними Університету Джонса Гопкінса на момент публікації матеріалу у США зафіксовані понад 1 200 000 заражених коронавірусом, понад 71 400 осіб померли.

Дивіться також: Віртуальне навчання: як пристосовуються у США до онлайн освіти. Відео

Віртуальне навчання: як пристосовуються ВУЗи у США до онлайн освіти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG