Спеціальні потреби

Пентагон: військові США полишають 5 баз в Афганістані


Марк Еспер, очільник Пентагону

США вивели війська з п‘яти баз в Афганістані і зменшили військовий контингент в країні в рамках домовленості, досягнутої з Талібаном в лютому. Про це повідомив речник Пентагону Джонатан Гоффман у вівторок.

«В Афганістані залишається більше 8 000 військових США, а п‘ять баз, які раніше займали військові США, передано афганським партнерам, - заявив Гоффман. - Ми утримуємо необхідні можливості та повноваження, щоб захистити себе, наших союзників, партнерів та національні інтереси США». В 2010 році кількість військових США в Афганістані сягала 100 000, пише Fox News.

В рамках досягнутої домовленості в лютому США погодились на зменшення військової присутності в країні, а Талібан запевнив, що територія Афганістану не буде використана для терористичних нападів на США.

Сили міжнародної військової операції в Афганістані в своєму звіті щодо ситуації в березні зазначали: «Талібан утримувався від нападів проти сил коаліції, однак вони наростили кількість нападів на (Сили національної оборони Афганістану) більше ніж звичайно в цю частину року», - пишуть ЗМІ.

Дивіться також: Експлейнер: як перевіряють кандидита на пост віце-президента США? Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG