Спеціальні потреби

Помпео відвідає Польщу, де цього тижня відбулась церемонія на честь розміщення в країні передового штабу V Корпусу США


Держсекретар США Майк Помпео

Наступного тижня держсекретар США Майк Помпео відвідає Польщу в рамках свого європейського турне, що розпочнеться 11 серпня і включатиме також візити до Чехії, Словенії та Австрії.

«Це буде дуже продуктивний візит», - наголосив Помпео в коментарі для преси.

Цього тижня Пентагон оголосив про рішення розмістити в Польщі передовий штаб V Корпусу Сухопутних сил США. Там перебуватиме біля 200 військовослужбовців США на ротаційній основі, йдеться у повідомленні Сухопутних сил США в Європі.

4 серпня генерал Сухопутних сил США Джеймс МакКонвіль взяв участь у церемонії підняття прапора V Корпусу в Польщі.

«Введення в дію додаткового штабу Корпусу надасть необхідний рівень командування та контролю, сфокусований на синхронізації Сухопутних сил США, тактичних формувань країн-союзників та партнерів, що діють в Європі. Це зміцнить взаємодію Сухопутних сил США в Європі та Європейського командування США з союзниками та партнерами в сфері просування стабільності та безпеки в регіоні», - заявив МакКонвіль.

Минулого тижня Пентагон оголосив, що розмістить ще 1 000 військових в рамках ротації в Польщі на додаток до 4 500 американських військових, які вже перебувають в країні на ротаційній основі, пише AFP.

Дивіться також: Американські астронавти розповіли про повернення на Землю на борту “Crew Dragon”

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG