Спеціальні потреби

Ринок праці у США відновлюється. Кількість звернень за допомогою з безробіття - найнижча за часи пандемії


Новий звіт Міністерства праці США, оприлюднений e четвер, зафіксував найменшу тижневу кількість подань на допомогу з безробіття з часу початку пандемії.

Минулого разу таку низьку кількість фіксували 14 березня 2020 року, в час оголошення пандемії COVID-19, повідомили у відомстві.

«Це свідчить про важливий прогрес у нашому економічному відновленні», - заявив президент США Джо Байден у своєму коментарі до звіту.

У Білому домі заявили, що економічне відновлення стало можливим завдяки політиці адміністрації Байдена та віце-президентки Камали Гарріс.

За минулий тиждень вперше за допомогою звернулось 348 000 осіб.

Кількість людей, які вперше звертались за допомогою з безробіття на піку коронавірусних обмежень досягала 900 000 за тиждень.

Зменшення заявок на допомогу з безробіття є гарним знаком відновлення економіки. Однак, як повідомляв «Голос Америки», оприлюднене минулого тижня дослідження споживчих настроїв засвідчило негативні зміни.

Індикатор споживчої впевненості у США у серпні знизився на 13,5% до 70%. Це падіння поступається лише показникам зафіксованим на початку пандемії у 2020-му році та під час рецесії у США восени 2008-го року, йдеться в дослідженні Університету Мічигану.

Автор дослідження, економіст Річар Куртен, заявив, що споживачі вважають, що ситуація в економіці у наступні кілька місяців погіршуватиметься. За його словами, дані також віддзеркалюють розчарування тим, що пандемії не закінчиться так скоро, як очікувалось.

Дивіться також: Що говорять афганці, які стежили за подіями на Батьківщині зі США та Європи?

Що говорять афганці, які стежили за подіями на Батьківщині зі США та Європи? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG