Спеціальні потреби

Актуально

Зміни інформаційної політики на українських телеканалах

Один з найпопулярніших українських телеканалів „1+1” представив сьогодні оновлений менеджерський склад і оголосив про зміну своєї інформаційної політики.

Протягом кількох останніх місяців в Україні відбувається черговий перерозподіл інформаційного простору. На кількох провідних каналах змінюється менеджерський склад. Не став виключенням і „1+1”. У понеділок, один з власників каналу Олександр Роднянський представив журналістам нового генерального директора - Юрія Морозова та генерального продюсера - відому телеведучу Ольгу Герасим`юк.

Роднянський каже, що завданням нового менеджменту буде представлення нової стратегії розвитку каналу. За його словами, останні 3-4 роки канал виживав і намагався зберегти свій колектив, проте зараз у нього має бути нова стратегія - стратегія розвитку. У свою чергу, Ольга Герасим’юк пообіцяла звернути особливу увагу на інформаційні програми:

«Єдине, чим ми будемо керуватись - це той принцип, яким керуються усі цивілізовані телебачення світу. Це є об’єктивна інформація. Об’єктивна, точна і коректна. Вся решта змін буде стосуватись процесу покращення того, як ми будемо йти цим шляхом, до виконання цього завдання. Звісно, це потягне за собою якісь структурні зміни. Очевидно, це буде більш упорядковано, ніж було, тобто все це стосується формальної сторони того, як працює Ньюзрум і команда ТСН».

Що стосується власників каналу, то поки що їх склад лишається без змін, хоча, за словами Роднянського, цікаві пропозиції продовжують надходити. Він також відкинув припущення, що компанія СМЕ, яка володіє 60% акцій телеканалу, може продати свої акції компанії Руперта Мердока. За його словами, "було б дивним" продавати акції провідного каналу компанії, з якою вони змагаються за вплив на медіа-ринку Східної Європи.

Щодо політичних мотивацій, якими можуть керуватись потенційні власники „1+1”, то за словами Роднянського, зараз робиться все, щоб канал неможливо було використовувати у політичних цілях:

«В нас було кілька пропозицій. Частково вони фінансово привабливі. Щодо політичних мотивацій, може в когось вони і є. Але можу сказати твердо, компанія реструктурується у такий спосіб, щоби було неможливим її політичне використання. Якщо в когось є інтерес до економічної і я би сказав до оптимістичної перспективи участі у бізнесі „1+1”, то це нормальна і абсолютно твереза позиція. І я такі компанії знаю. Українських серед них немає».

На думку експертів, зараз український інформаційний ринок переживає період структуризації, проте вже ближче до осені, коли почнеться активна підготовка до парламентських виборів, стане зрозумілим, чи призвели нові зміни на телеканалах до покращення якості інформаційного продукту.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG