Спеціальні потреби

Нова програма для молодих українських урядовцiв


Американська організація «Національний демократичний інститут» завершує прийом документів на стажування від молодих співробітників українського уряду. Кількамісячний тренінг має на меті залучити до роботи в органах влади нове покоління фахівців.

Американська неурядова організація Національний демократичний інститут, скорочено NDI, поставила собі амбітну мету – привести в центральні органи виконавчої влади в Україні нове покоління фахівців. Саме таке завдання стоїть перед Програмою урядового стажування. Вона заснована за підтримки Кабінету міністрів України та Секретаріату президента.

Вимог до кандидатів декілька - бути громадянином України віком до 30-ти років та вільно володіти українською. Обов`язкова вища освіта, досягненя в академічній сфері та бажання працювати в органах виконавчої влади. Місце проживання кандидатів – не має значення. Ними можуть бути і мешканці столиці і регіонів.

Програма передбачає залучення двох категорій учасників: інтернів та працівників уряду, стаж роботи яких не перевищує шести місяців. Обидві групи пройдуть курс тренінгів та навчальних семінарів. Навчання почнеться вже у жовтні цього року і триватиме чотири місяці. Програма передбачає стажування протягом місяця в структурах виконавчої влади східноєвропейських країн. Після повернення в Україну інтерни будуть направлені у відповідні до їх кваліфікацій міністерства для подальшого стажування. Учасники мають скласти звіт про результати стажування за кордоном з конкретними рекомендаціями для втілення відповідними урядовими структурами.

Відбір обох груп учасників проводитиме незалежна Рада, до складу якої входять: представники NDI, уряду, Секретаріату президента України, посольств країн-учасниць програми, а також незалежні експерти.

Детальну інформацію про умови участі в програмі урядового стажування та зразок аплікаційної форми можна знайти на Інтернет-сторінці NDI за адресою www.ndi.kiev.ua або за телефоном у Києві: 279 87 00. Прийом документів триватиме до кінця тижня.

XS
SM
MD
LG