Спеціальні потреби

Актуально

У Нацiональнiй телекомпанiї України виникла криза

Профспілки Національної телекомпанії України заявляють про незгоду з політикою нового керівництва. Після відставки Тараса Стецьківа колектив телекомпанії обирає свого кандидата на цю посаду.

Увесь день на 10-ому поверсі головного українського телевізійного будинку було спектоно. Тут відбувалися збори профспілки НТКУ, яка спочатку висловила недовіру новій команді управлінців, які почали реформи на УТ-1 після революції, а тепер самі намагаються визначити нового керівника. Саме кандидатуру обраного із шести претендентів колектив збирається подати на затвердження президенту. Переважно це або люди, які зараз працюють на каналі, або з числа його колишніх керівників. Зараз, кажуть вони, ситуація не в кращому стані, але активізацію профспілок називають моментом позитивним.

У бюлетені для голосування внесли 6 кандидатур. Один бюлетень видавали на 10 членів колективу, всього 180 бюлетенів. Головне питання, яке турбувало людей – чи відбудуться звільнення, обіцяні новою командою. Один із нинішніх керівників компанії Олександр Зорко заявив, що вже порозумівся із першим віце-президентом Андрієм Шевченком щодо того, аби відмовитися від звільнення.

Втім Зорку нагадали, що у вівторок збори від імені колективу висловили Шевченку недовіру. А нові кандидати розповідали про свої програми. Найкраще сприймалися пропозиції, що УТ-1 має працювати за вже опрацьованими схемами без особливих реформ.

Нове керівництво офіційно прокоментувало свою позицію щодо конфлікту через прес-службу:

«Зараз настав переломний момент в історії Національної телекомпанії. Реформи, які почалися можуть або продовжитись, або зійти нанівець. Найближчими днями буде вирішена доля каналу: чи можливі подальші зміни чи все загальмується й повернеться назад, настане певна стагнація Національної телекомпанії як суб’єкта телевізійного простору», – заявив віце-президент Олег Кузан.

На погляд експертiв, без оптимізації процесу виробництва новин державне українське телебачення так і залишиться колосом на глиняних ногах: із покриттям у 98% і рейтингом - 2%.

Всі новини дня

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости: корабель із важливим американським військовим обладнанням відправили в Україну із Бельгії через Німеччину.

У Пентагоні заявили про зібрання другого засідання контактної групи з оборони України. Відео

У понеділок, за ініціативи очільника Пентагону Остіна, представники понад 40-ка країн світу візьмуть участь у другому засіданні контактної групи з оборони України. Тим часом, Міноборони США показало, як американські військові завантажують гаубиці M777 - для доставки в Україну.

Ентоні Блінкен обговорив питання продовольчої безпеки із українськими дипломатами. Відео

Державний секретар Ентоні Блінкен напередодні відвідав Український Інститут Америки у Нью-Йорку, аби продемонструвати солідарність з народом Україною.

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

9,5 мільярдів доларів нової допомоги від «Групи Семи» - аналіз підтримки України з боку ЄС та що відбувається із санкціями проти Росії?

Благодійне турне Злати Огневіч у США - співачка жертвує на потреби України. Відео

Українські артисти продовжують допомогати протистояти російській війні зі свого, культурного фронту.

Більше

XS
SM
MD
LG