Спеціальні потреби

Депутат Бондаренко пояснює свій вихід з НСНУ


Народний депутат Володимир Бондаренко, який вийшов зі складу „Народного Союзу Наша Україна” звинувачує керівництво партії у бездіяльності та покриванні корупціонерів. За його словами, ідея створення єдиної провладної партії напередодні парламентських виборів себе не виправдала.

„Народний Союз Наша Україна” переживає сьогодні нелегкі часи. І хоч генеральний прокурор Святослав Піскун не підтверджує той факт, що нові політичні лідери використовують свої повноваження заради задоволення власних інтересів, все більше партійців заявляють про факти корупції у владі.

Колишній член НСНУ Володимир Бондаренко каже, що партія поступово перетворюється на дах для корупціонерів, все частіше до її лав вступають перевертні, які раніше охоче працювали на противників Ющенка:

«Коли мені керівник виконавчого комітету партії на засіданні центрального органу на мою заяву про те, що я не вважаю можливим приймати до лав НСНУ Андрія Іванова, який свого часу з Василем Хмельницьким купили кінотеатр «Зоряний» та подарували його Януковичу для Центрального штабу, на це мені відповіли: - а оці столи, за якими ми зараз сидимо на засіданні НСНУ, теж купив Андрій Іванов».


Бондаренко додає, що ніхто з представників тих партій, що увійшли до складу Союзу, не очікував, що за деякий час ця структура перетвориться на закрите акціонерне товариство, де в першу чергу враховують думку тих, хто більше заробляє.

Бондаренко стверджує, що пішов з НСНУ не тому, що не виправдались його сподівання і він не зміг себе реалізувати, а тому, що сама ідея об’єднання кількох провладних партій в одну потужну силу, себе не виправдала. Таким чином партія «Реформи і порядок», до якої повернувся Бондаренко, буде йти на вибори самостійно. Що стосується сподівань Віктора Ющенка, то на думку народного депутата, корабель під назвою президент має подолати усі негаразди і прийти до реальної зміни влади:

«Ми нічого ще не досягли. Це все брехня, що влада помінялась. Помінявся президент і є надії на зміну влади. Не змінилась виконавча влада, її принципи роботи не змінились. Абсолютно не трону та законодавча влада. Абсолютно не зазнала змін судова система. І абсолютно не трону те місцеве самоврядування. Тому говорити як Петро Порошенко, революція закінчилась, давайте затихнемо і тихенько будемо пережовувати те, що є... Ну, то хай пережовує те, що у нього є. Сьогодні я вважаю, що ми тільки на початку великих змін».

Володимир Бондаренко також пояснив журналістам позицію партії «Реформи і порядок», члени якої відмовились голосувати за затвердження прем’єр-міністром України Юрія Єханурова. За словами Бондаренка, лідеру партії Віктору Пинзенику пропонували лишитись у новому складі уряду, проте оскільки Пинзеник ще не прийняв остаточного рішення, а його однопартійцям не були відомі прізвища усіх нових членів уряду, то це не дозволило фракції ПРП проголосувати за кандидатуру Єханурова.

XS
SM
MD
LG