Спеціальні потреби

Єхануров невдоволений економiчним блоком уряду


Новопризначений прем`єр-міністр України Юрiй Єхануров не задоволений результатами роботи економічного блоку уряду. Про це він сказав на засіданні уряду, що відбулося минулих вихідних. Президент вимагає від керівника Кабміну завершити формування команди протягом тижня. Декому з урядовців доведеться шукати нову роботу, дехто можливо збереже портфель.

Не зважаючи на вихідні, у суботу новопризначений глава уряду Юрій Єхануров зібрав засідання Кабінету міністрів. Вступне слово він почав із критики економічного блоку. Незадоволення прем`єра викликала робота двох ключових міністерств - Мінекономіки і Мінфіну. Їх керівникам Сергію Терьохіну і Віктору Пинзенику дісталося від пана Єханурова за проблеми із виконанням державного бюджету.

Минулого тижня міністр фінансів доповідав Верховній Раді, що із виконанням планових показників все добре. Однак депутати наводили факти, що свідчать про недофінансування місцевих бюджетів. І скаржилися на затримки із виплатою зарплат бюджетникам. Прем`єр-міністр дав завдання Роману Безсмертному перевірити стан справ і доповісти протягом тижня.

Після вступної промови журналістів попросили із зали. Не було й прес-конференції після засідання уряду. В уряді Юлії Тимошенко це було традицією. Схоже, прем`єр почав виконувати принаймні одну із своїх обіцянок – приділяти менше уваги «піару».

Цього тижня прем`єр має закінчити формування нової команди Кабміну. Президент Ющенко доручив прем`єру сформувати уряд до середи 28 вересня. Після призначення пан Єхануров заявив, що суттєво оновить склад Кабміну. Поки що достеменно відомо, що три посади в уряді збережуть соціалісти. Юрій Луценко, Олександр Баранівський і Станіслав Ніколаєнко керуватимуть відповідно міліцією, сільським господарством та освітою. Роман Безсмертний також визнав, що отримав пропозицію працювати в уряді Єханурова. З огяляду на критику економічного блоку експерти не виключають, що без портфелів залишаться висуванці партії «Реформи і порядок» - Пинзеник і Терьохін.

Маловірогідна поява в складі уряду представників «Партії регіонів». Про таку ймовірність говорили політологи. Мовляв, декілька посад можуть бути платою за голоси віддані фракцією на підтримку пана Єханурова під час голосування у парламенті. Однак представники «Регіонів» заперечили делегувати своїх представників у владу.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG