Спеціальні потреби

Вiталiй Кличко - наступний мер Києва?


Наступним мером Києва може бути відомий український боксер Віталій Кличко. Про це активно повідомляють українські медіа. Втiм, якщо в Кличка насправдi такi амбiцiї, йому доведеться конкурувати iз своїм давнiм опiкуном - дiючим мером Олександром Омельченком.

Екперти вже давно прогнозували – боротьба за крісло мера найбагатшого міста України -- Києва буде запеклою. Останні вісім років цю посаду незмінно займає Олександр Омельченко – людина з репутацією не стільки політика, скільки господарника. Втім, про політичні здібності мера також можна казати впевнено, адже він зумів втриматися у своєму кріслі як за часів Леоніда Кучми, так і нині цілком комфортно почувається у ньому і за нової влади.

Рейтинг Омельченка, на сьогодні є найвищим з усіх можливих кандидатів на цих виборах. Скласти реальну конкуренцію йому здатна людина хіба що з дуже відомим ім`ям і незаплямованою репутацією. У цьому контексті найчастіше називають Віталія Кличка, славетного боксера важковаговика. Брати Клички – це символ України, які до того ж дуже відомі на Заході. Вони були одними з перших, хто прямо висловився на підтримку демократії в Україні і помаранчевої революції. Дилема лише в тому, що тепер Кличку доведеться конкурувати з Омельченком, який довгий час опікувався боксерами, і навіть казав про родинні почуття до них.

Ще одним ймовiрним кандидатом на мерське крісло називають колишнього віце-прем`єра Миколу Томенка. Водночас експерти відзначають, що у разі висування Кличка від Нашої України, між ним та Томенком, який був би кандидатом вiд БЮТ, може розгорнутися серйозна боротьба, і це зіграло б на руку лише досвідченому і прямо незаангажованому, але дружньому з усіма Омельченку.

XS
SM
MD
LG