Спеціальні потреби

Омельченко знову хоче бути мером Києва


Нинішній мер Києва Олександр Омельченко офіційно зареєстрований кандидатом на пост київського міського голови на виборах 26 березня. А тим часом у столиці набирає обертів скандал з житловою “пірамідою”. Причетними до ошукування громадян називають Київраду і заступників мера.

13 лютого завершується строк подання документів на пост Київського міського голови. У неділю 12 лютого тервиборчком зареєстрував кандидатом на посаду нинiшнього мера Олександра Омельченка. За владу в столиці він змагатиметься з чотирнадцятьма іншими претендентами, серед яких, зокрема, Віталій Кличко, Леонід Черновецький, Валерій Асадчев, Валерій Пустовойтенко. У списку зареєстрованих кандидатів є також два тезки нині чинного градоначальника – безпартійні самовисуванці Олександр Омельченко і Леонід Омельченко.

Хто буде наступним мером – кияни вирішать 26 березня. А тим часом у столиці розгорається гучний скандал навколо квартирної “піраміди”, що може зашкодити тріумфальній перемозі на виборах нинішнього київського голови. Шахраї з будівельної компанії “Еліта-Центр” зібрали з громадян мільйони доларів на будівництво житла і зникли. Причетною до масового обману дедалі частіше називають Київраду. Як з`ясувалося в ході розслідування, проведеного самими ошуканими громадянами, дозвіл на оренду землі для компанії “Еліта-центр” давав не хто інший, як мер Олександр Омельченко – саме його підпис стоїть під документами.

Про причетність до афери трьох заступників нинішнього градоначальника заявив на прес-конференції у понеділок заступник керівника Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко:

«Прямо чи опосередковано до цієї афери причетна київська міліція. Ми маємо інформацію, що прямо чи опосередковано до цієї афери мають причетність щонайменше кілька заступників київського міського голови – заступник, який займається земельними питаннями, пан Муховиков (?), який, до речі, балотується за списком Партії регіонів; заступник пан (?), який, до речі, балотується по списку Литвина, і заступник пан Борисов, який балотується по списку “Нашої України”», -- каже Томенко.

Раніше київський голова Олександр Омельченко заявляв: у тому, що обман став можливим, винні самі обдурені, які спокусилися низькими цінами.

А між тим міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не сподівається на те, що гроші, присвоєні “Елітою-центр”, вдасться повернути громадянам. На прес-конференції у понеділок Луценко припустив, що всі кошти з банківських рахунків шахрайської будівельної компанії вже знято і вивезено за кордон. Міністр повідомив також про порушення кримінальної справи за фактом шахрайства та затримання міліцією бухгалтера компанії “Еліта-Центр” і оголошення керівників компанії у міжнародний розшук.

XS
SM
MD
LG