Спеціальні потреби

Актуально

Росiяни перевiряють українськi пiдприємства

В Україні тривають перевірки молочних підприємств російськими експертами. Оголошення про ці перевірки назвали черговим етапом торговельної війни мiж обома країнами. Офіційно, на пiдставi результатiв цієї експертизи має бути ухвалене рішення, чи зможуть українські виробники продавати свою продукцію у Росії.

Російські експерти "Россільгоспнагляду", які прибудили для інспекції українських підприємств, коментарів не дають. Зараз вони працюють в регіонах, вивчають досвід українських молочників та якість їхньої продукції. Двоє знаходяться у Києві.

Цікаво, що раніше росіяни пред`явили претензції до якості українського м`яса та м`ясних продуктів, але тепер віришили м`ясопереробні комбінати навіть не перевіряти.

Український міністр сільського господарства, якого двічі не прийняв російський колега задля обговорення цієї проблеми, споідвається, що після закінчення роботи експертів, українці нарешті отримають позитивне рішення і зможуть продавати продукти до Росії. Водночас, Олександр Баранівський знову натякає, що причина м`ясо-молочної війни виключно політична.

Тим часом голова Департаменту ветмедицини Іван Бісюк каже, що перевірки українські підприєсмтва не бояться, і готові продемонструвати всі свої технології. Загалом перевірка триватиме 10 днів.

Натомiсть політики кажуть про те, що у разі, якщо ембарго на поставки української сільськогосподарської продукції не знімуть після перевірки, то Україна має виробляти адекватні дії. Зокрема серед таких дій називають перевірку і російських імпортерів та їх продукції на предмет відповідності санітарним вимогам.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG