Спеціальні потреби

Актуально

Іран намагається домовитись з Бушем

Уряд Ірану повідомляє, що президент Махмуд Ахмадінеджад надіслав президенту Бушу листа з пропозицією, як вони кажуть, нового вирішення проблем між Тегераном та Вашингтоном.

Речник іранського уряду каже, що президент Ірану пропонує новий шлях для виходу з теперішньої складної ситуації. Він не надав жодної специфічної інформації і навіть не згадав сьогоднішню кризу у зв'язку з іранською ядерною програмою. Радник державного секретаря США Стівен Гедлі зранку заявив, що він не має жодної інформації про цей лист. Гедлі ще раз повторив позицію США, що Іран повинен припинити збагачення урану і президент Буш продовжуватиме працювати з союзниками для того, щоб домогтись цього. Речник Іранського уряду заявив, що лист був надісланий через посольство Швеції у Тегерані. Якщо лист таки справді надісланий, то він буде першим листом президента Ірану до Білого Дому за останні чверть століття.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG