Спеціальні потреби

Актуально

Парламент знову консультується

Те, що Наша Україна консультується з Партією регіонів вже ні в кого не викликає сумнівів. Це прямо визнають навіть номінальні лідери цієї партії, зокрема Петро Порошенко. Цей факт ставить нашоукраїнців під шквал критики з боку інших помаранчевих – соціалістів та БЮТ. В парламенті постійно лунають публічні суперечки з цього приводу:

"…відбулися такі попередні консультації з Партією регіонів. Наша пропозиція про те, щоб були проведені такі консультації з іншими політичними силами залишається відкритою. Ми є готові до будь-яких пропозицій. Такі консультації можуть мати як багатосторонній, так і двосторонній характер..."

Водночас Наша Україна вперто не називає свої дії переговорами, хоч ведуть їх уповноважені представники фракції. "Ведуться консультації з усіма політичними партіями, які перемогли на парламентських виборах, по пошуку оптимальної конфігурації, яка відповідає інтересам держави", - заявив Анатолій Кінах.

Регіони ставляться до такої позиції поблажливо, мовляв, яка різниця як це називається, головне – ми домовляємося про коаліцію. Головне питання зараз - коли може бути створена така коаліція, і хто у ній посяде крісло прем’єра. Регіони роблять вигляд, що не мають наміру ним поступатися, однак натякають, що готові домовлятися.

"...ми переможці, і прем’єр-міністр має бути від Партії регіонів. Якщо ж ми отримаємо зустрічні пропозиції, то будемо їх обговорювати", - зазначив Євген Кушнарьов.

Нашоукраїнці у відповідь заявляють, що у разі непомаранчевої коаліції прем’єрське крісло має належати їм. Юлія Тимошенко вже навіть придумала доволі іронічну назву новій синьо-помаранчевій коаліції - «не зрадь Майдан» - і обіцяє чітку і продуману опозицію.

"Ми сьогодні напрацьовуємо достатньо ретельно стратегію, як погодитися, якщо Наша Україна зрадить Україну, і, власне кажучи, створить коаліцію з Партією регіонів. У нас буде дуже чітка система заходів і, як тільки коаліція з Партією регіонів у нашоукраїнців буде оголошена, ми оголосимо свою стратегію боротьби за Україну", - йдеться в заяві Юлії Тимошенко.

Олекснадр Мороз з цього приводу радився сьогодні з Президентом. Він каже, що не поставить свого підпису під угодою Януковича і Нашої України, однак не виключає, що це можуть зробити понад десяток його однопартійців, для яких, за словами Йосипа Вінського, знайшлася до цього мотивація.

Сам Янукович сповнений оптимізму і обіцяє коаліцію до вівторка. До того часу мають бути полагоджені як кадрові питання, так і принципові розбіжності поміж цими двома політичними структурами – це НАТО, російська мова, ЄЕП та федеральний устрій.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG