Спеціальні потреби

Актуально

Регіони погрожують розпочати голодування

Блокування, образи та погрози – це черговий етап парламентської кризи в Україні. Сьогодні представники фракцій, які мають домовитися про мирне співіснування в одних стінах, звинувачували один одного у небажанні домовлятися, висуванні неадекватних вимог та пропозицій. Після того, як черговий раунд перемовин закінчився нічим, регіонали вдалися до нових погроз – вони готові голодувати, якщо вони не отримають механізмів контролю:

«Якщо опозиції не будуть надані можливості отримання ефективних механізмів контролю за владою, ми вдамося до крайнього заходу і розпочнемо голодівку протесту – двадцять народних депутатів від фракції Партії регіонів. А якщо буде потрібно, то будуть голодувати 186», - йдеться в заяві Євгена Кушнарьова.

Відтак, зараз регіонали чекають на відповідь і заявляють, що не збираються відступати від своїх вимог, принципова з яких – керівництво у 12 парламентських комітетах. Нагадаю, що блокування починалося з однієї вимоги – проводити вибори спікера та прем’єра у відповідності до закону. Коаліція на це погодилася, однак ж тоді почали з’являтися нові вимоги.

«Порядок обрання спікера – ми з першого дня заявили, що не йдемо на пакетне голсоування, і що нас цілком влаштовує та процедура, яка записана у регламенті», - заявив Микола Мартиненко, НСНУ.

Юлія Тимошенко запропонувала власну ініціативу - створити для опозиції 5 спеціальних контрольних комісій, чим викликала доволі різку реакцію регіоналів. Вони самі наполягають на комітетах і заявляють, що це остання вимога для можливого компромісу:

«... ми зупинилися на одному питанні – питання розподілу комітетів серед депутатських фракцій, які є в парламенті», - зазначила Раїса Богатирьова.

О 16 годині в середу мала відбутися зустріч всіх учасників переговорів з Президентом, однак її знову було перенесено. Лідери фракцій так і не змогли домовитися та узгодити всі суперечності. Тож пауза за участю провідних українських політиків триває.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG