Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Слухання у справі Ґонґадзе продовжується


Після серії закритих засідань у справі Ґонґадзе певний рух. Суд закінчив слухати свідчення обвинувачених у здійсненні злочину – колишніх офіцерів міліції – і приступив до заслуховування потерпілої сторони. У середу розпочала давати свідчення вдова вбитого журналіста. Мирослава Ґонґадзе розповіла про відомі їй обставини викрадення чоловіка, а також про те, як відбувалося розпізнання та ідентифікація тіла. Мирослава вкотре повторила, що на її переконання, розслідування вбивства навмисно затягувалося правоохоронними органами під прикриттям тодішніх найвищих керівників держави.

Під час засідання у залі суду була присутня доповідач Парламентської Асамблеї Ради Європи Сабіна Льойтгойссер-Шнарренбергер. Як заявила представниця ПАРЄ журналістам, вона бачить певний прогрес у справі – зокрема у тій її частині, що стосується виконавців злочину. “Водночас помітного поступу стосовно організаторів та замовників нема”, -- зауважила пані Льойтгойссер-Шнарренбергер.

Цю тезу європейська доповідачка повторила під час прес-конференції у Києві. За її словами, ПАРЄ незадоволена ходом розслідування. “Попри деякі позитивні зрушення, зокрема зусилля, вжиті для затримання генерала Пукача, -- заявила європейська представниця, -- у мене складається враження, що не зроблено всього можливого для притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців”.

Льойтгойссер-Шнарренбергер зауважила також, що ПАРЄ і далі стежитиме за розвитком справи аж до її завершення.

А тим часом Олександр Мороз виступає за розслідування справи Ґонґадзе у повному обсязі. Про це новообраний спікер заявив під час зустрічі з доповідачем ПАРЄ. Автор “касетного скандалу” також запевнив європейську гостю, що сприятиме доведенню справи до кінця. “Це буде своєрідний елемент очищення”, -- сказав Мороз.

XS
SM
MD
LG